1. Доставка і оплата:
Доставка
1. Нова Пошта:
Термін доставки 3-7 дні. Також, за бажанням клієнта, менеджер може оформити кур’єрську доставку. Зверніть увагу, що вартість послуги кур’єрської доставки більша, ніж до відділення;
2. УкрПошта:
Термін доставки орієнтовно 3-7 дні (в залежності від віддаленості населеного пункту цей термін може бути збільшено);
Зверніть увагу!
Відповідальність за цілісність товару несе компанія-перевізник. Перед відправкою товари оглядаються на брак, цілісність заводського пакування тощо та відповідно до норм та стандартів перевізника упаковуються працівниками складу. Незалежно від форми оплати, оглядайте своє замовлення при отриманні. У випадку пошкодження обов’язково складайте акт-претензію, не виходячи з відділення. Лише оформлена заява є підставою для відшкодування збитків. Якщо Ви забираєте товар з відділення перевізника та оплачуєте його послуги – Ви автоматично погоджуєтесь, що товар приїхав цілий та відповідної якості.
Зверніть увагу!
У нашому інтернет-магазині налаштовано автоматичне повернення замовлень. Якщо Ви не встигли забрати своє замовлення в період безкоштовного зберігання посилки компанією-перевізником, воно автоматично повернеться на склад. Ви можете продовжити термін зберігання, зв’язавшись з нашим менеджером.
Якщо у Вас є побажання щодо доставки або способу отримання номеру ТТН – узгодьте це з менеджером в індивідуальному порядку.

Оплата
Замовлення можна оплатити двома способома:
– післяплатою при отриманні товару на пошті (зверніть увагу: за послугу післяплати пошта здіймає додаткову комісію);
– оплатити на банківський рахунок, який вам надсилає менеджер після підтвердження замовлення.

2. Обмін-повернення
При отриманні товарів від кур’єра чи працівника відділення компанії-перевізника, одержувач зобов’язаний перевірити цілісність упаковки, відкрити її та пересвідчитися у належному стані товару то повноті його комплектування.
У випадку виявлення недоліків, пошкоджень, одержувач зобов’язаний зафіксувати їх у Акті про виявлені недоліки на пошті. Акт повинен бути підписаний покупцем та особою, що здійснила доставку товару. При можливості виявлення недоліків має фіксуватися фото- або відеозйомкою. Після підписання акту, товар повертається відправнику.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: якщо замовлення не було оглянуте на пошті, не було написано акту чи не було здійснено відмови від пошкодженої посилки, товар ОБМІНУ/ПЕВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ.