Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню

Історія виникнення тарілок

Тарілка – найнепомітніший, однак найпотрібніший елемент посуду.

Сьогодні тарілки використовуються у кожному домі, - це звична для нас побутова річ. Але так було не завжди.

Найдавніші згадки про тарілки.

Вперше тарілка з’явилася в часи неоліту – на вигляд це був глиняний непривабливий черепок, який можна було тримати лише у руці. Згодом тарілки почали виробляти з плоским денцем і їх можна було ставити на плоску поверхність. З часом потреби людей змінилися: предмети побуту не просто мали виконувати свою функцію, але й повинні були бути красивими. Тому посуд почали покривати глазур’ю і наносити узори та малюнки, таким чином тарілки стали ще й декоративними елементами інтер’єру.

Популяризація фарфорового посуду.

Фарфоровий посуд з’явився вперше у Китаї приблизно за 600 років до н. е.. У Європу він помандрував аж у 16 столітті. Однак фарфорові вироби були настільки дорогими, що ними могли похвалитися лише найзаможніші люди. У 21 столітті тарілки із фарфору доступні абсолютно всім. Зокрема на нашому сайті octo.ua  ви зможете купити фарфорові тарілки та інший посуд із фарфору різної цінової категорії та якості. Перевагами фарфорового посуду є їхня довговічність, екологічність, зручність у використанні. Проте є і мінус такого матеріалу – не стійкий до сильних ударів.

Склокераміка – ударостійкий матеріал для виготовлення посуду.

На даний час одним з найпопулярніших матеріалів для посуду є склокерамікаскло спеціального складу, до якого додають різні хімічні добавки, розплавляють та формують. Посуд із склокераміки нам часто пропонують і такі відомі бренди як Luminarc, Sorentо чи Stenson, адже склокерамічний посуд  стійкий до ударів, жароміцний і недорогий. Мінусом цього матеріалу є те, що він не зберігає тепло, тобто їжа у ньому швидко вистигає.

Керамічні тарілки завжди у тренді.

Кераміка – один з найбезпечніших матеріалів, адже її виготовляють з глини і вона чудово підходить для виготовлення дитячого посуду. Перевагами керамічного посуду є їхня екологічність та здатність зберігати тепло. На нашому сайті octo.ua  ви зможете купити різноманітні керамічні вироби: чашки, тарілки, підставки, набори для спецій та інші.

Тепер ви знаєте тонкощі деяких матеріалів тому вам буде набагато простіше обрати тарілки чи інші елементи посуду на нашому сайті octo.ua.

Коментарі
Рекомендовані товари
Схожі статті
27.08.2021
Походження традиції цокатися келихами
Походження традиції цокатися келихами
*дзвін келихівЯкщо ви думаєте, що традиція цокання келихами почалась саме у слов’ян, то в мене для Вас маленька новина. Це не так..